Pojízdná čajovna

Setkat se s námi můžete nejen na našem obchodě a čajovně - kavárně, ale také na různých akcích, neboť  Seraf provozuje mobilní (poízdnou) čajovnu - kavárnu. A s ní se zúčastňujeme všelikých akcí, jako jsou například společenské a rodinné oslavy, svatby, stylové firemní večírky,, kulturní festivaly a podobných.

Protože je o účast naší pojízdné čajovnu na různých akcích velký zájem, vytvořili jsme si priority, podle kterých se řídíme při výběru.

Seraf se především rád účastní menších akcí, kde povětšinou panuje příjemná, pohodová, až rodinná atmosféra.  Také rádi podporujeme neziskové organizace a kulturní akce nekomerčního charakteru. Samozřejmě ale zvládáme s přehledem i velké festivaly, čajovnický & kavárenský catering,  firemní team building, aj.

Sortiment, který nabízíme hostům je všestraně zaměřen, a podle typu akce, a potřeb organizátorů jsme jej schopni dle libosti přizpůsobit:

 

 

Čaj sypaný, kvalitní, různých druhů (obvykle 4-12)

Káva 100% arabica, Fair Trade & Bio

Medovina

Víno a domácí likéry & pálenky

Bio Pivo & Limo

Nápoje pokud to jen trochu lze servírujeme do porcelánu, keramiky, nebo skla, a jsme schopni provozu uvnitř budov, i venku pod širým nebem.

 

 

 

 

 

Další informace