O nás

Seraf

se nachází na úžasném místě v centru Plzně, ve dvoře historického Domu u černého orla (Rooseveltova 15).

V přízemí naleznete Seraf - obchod pro radost; speciálku na čaj, kávu, Fair Trade produkty, víno, pivo, medovinu, přírodní kosmetiku a batikovou módu. Prostě na vše, co nás zajímá, baví, a čemu rozumíme, a co jsme se rozhodli přiblížit i našim zákazníkům, pod jednou obchodní střechou.

Hned ve vedlejších dveřích můžete navštívit Seraf Café, náš nekuřácký soukromý čajový klub, který nabízí nevídané spojení světa čaje, kávy, čokolády, alko, nealko a mléčných šejků. Jistě vás potěší velké množství námi vytvořených originálních nápojů, a to vše podávané s důrazem na tradici, a ve stylu Bio & Fair.

 

Seraf - obchod pro radost...

Kamenný obchod jsme otevřeli jsme v roce 2003, jako místo kde se bezkonfliktně setkají Čaj, Káva, Čokoláda, Víno a Pivo, vše ve vysoké kvalitě a k potěše zákazníka. Nespecializujeme se na běžné a "supermarketové" výrobky a značky, spíše se věnujeme "podstatě věci" a zajímá nás pohled: "nabízet to nejlepší, za dostupné peníze". Tedy čaj, káva aj. střední, vyšší, a exkluzivní třídy.

Mimo čaj se jako první obchod v Plzni začali věnovat propagaci produktů Fair Trade.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Soukromý klub Seraf - kavárna & čajovna

Naší vysněnou kavárnu-čajovnu jsme otevřeli na jaře roku 2008.

Od té doby v tomto krásném podkrovním prostoru nalézají lidé místo pro relaxaci, poklidná setkání, rozhovory, pracovní i romantické schůzky, stejně jako místo, kam lidé rádi chodí na zajímavé a originální nápoje. V prosinci 2016 jsme jej oficiálně změnili na soukromý klub. Prostě v Serafu je dobře, a všichni fajn jsou zde vítáni.

Seraf pořádá mimo to i množství kulturních i kulturně-zábavných akcí (viz KULTURNÍ PROGRAM)

 

... to vše v stylovém  nekuřáckém prostředí, a s naší filosofií osobního vztahu k zákazníkovi.

 

Seraf - předehra...

V Plzni bývala legendární "Čajovna v Plachovce", kterou jsme měli moc rádi. Tam začala naše nejen čajová cesta.

Čajovnu v Plachovce jsme poznali ze všech stran, a poštěstilo se nám obsáhnout postupně všechny stupně čajové evoluce

zákazník - občasný brigádník - pravidelný brigádník - zaměstnanec - šéf provozu - provozovatel

Tato "cesta" trvala spoustu let, a myslíme si, že nás naučila hodně. Nejen o čaji a čajovém světě, ale také o tom, co si přeje a co potřebuje zákazník, myslím, že také díky tomu panuje v Serafu klidná, vstřícná a přátelská atmosféra mezi obsluhou, a zákazníky

Přestože jsme na vlastní kůži poznali vše, co čajivý svět obnáší, a čaj nám pronikl až do duše, toužili jsme ještě jít o kousek dál, toužili jsme oslovit lidi nejem čajovým světem (nakonec množství čajoven na tomto poli dělá velikou osvětu), ale i světem kávy, čokolády a dalšími zdánlivě běžnými věcmi, které ale vlastně vůbec běžné nejsou. Naopak.

Přijďte se podívat...

 

 

Další informace